Proya Yazılım, en son teknoloji ürünler geliştirmekte akademik desteğin önemine olan inancıyla üniversitelere ve araştırmacılara araştırmalarında kullanılmak üzere lisanslar hibe etmektedir. Akademik kullanım lisansına başvurmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Üniversiteler

Ürünlerimizi, üniversite ağına bağlı bilgisayarlarda kullanmanız mümkündür. Üniversitelere özel olarak hazırlanan sürüm ile derslerde bahsi geçen konularla ilgili detaylar 3 boyutlu ortamda incelenebilir, tanım ve kavramaların daha iyi anlaşılması sağlanabilir. Teknik ressam ve mühendis adayları mezun olmadan önce piyasayı ve yapacakları işi daha yakından tanıyabilirler.

Araştırmacılar

Üniversiteler dışında tekil veya grup olarak araştırmalar yapanlar içinde lisanslar sağlamaktayız. Yapılan araştırmanın kapsamı ve amacının tarafımızca incelenmesinin ardından araştırmaları çerçevesinde ürünlerimizi kullanan araştırmacılar, yayınlarında ürünlerimizden bahsetmeleri şartıyla ürünlerimizi kullanabilirler. Lisanslama amacıyla kullanılan kilidin masrafı arastırmacı tarafından veya dahil olunan proje bütçesinden karşılanmalıdır.