• proyatech.com
  • comosys.com
  • vimasys.com 

alan adları, bu alan adlarına ait alt alan adları,dizinleri ve dosyalarıyla beraber, aşağıda listelenen;

sosyal ağ, hesap, sayfa ve kanalları ("Site" olarak anılacaktır), Proya Yazılım ve Ticaret A.Ş.'e ("Firma" olarak anılacaktır.) ait olup firma tarafından sunulan ve gerçekleştirilen proje, hizmet ve ürünlerle ilgili bilgilendirme, tanıtım ve destek sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Yukarıda bahsi geçen alan adlarına sahip herhangi bir sayfaya, hesaba veya kanala girdiğiniz andan itibaren (bundan sonra "Kullanıcı" olarak anılacaksınız), işbu Kullanıcı Sözleşme’sinin bütün şartlarını, eksiksiz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Bu Sözleşme’nin bütün maddeleri, bütün kullanıcıları bağlayıcıdır. Ayrıca, sosyal ağlardan faydalanan kullanıcılar sosyal ağ servis sağlayıcılarının belirledigi kullanım şartlarını da kabul etmiş sayılır.

İlgili Sosyal Ağ Kullanım Koşulları

Bu siteye ait içerikler (resim, yazı, video vb.) kaynak gösterilmeksizin hiç bir koşulda kopyalanıp yayınlanamaz ve ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Ancak tanıtım, bilgilendirme ve paylaşım amacıyla bu siteye veya ilintili sosyal ağ sayfalarına ve hesaplarına link verilebilir.

Sitede bulunan bilgi ve içerikler düzenli olarak güncellenmektedir ancak sitede bulunan içeriklerin (resim, yazı, video vb.) doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. En güncel bilgilere firmaya ait satış kanallarından veya iletişim kanallarından ulaşılabilir. Ayrıca, sitede yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, maddi ve manevi hasarlardan site veya firma sorumlu değildir.

Site içerisinde, farklı sitelere direkt ya da dolaylı yoldan yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden site veya firma sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan site veya firma sorumlu değildir.

Sitede kullanıcıların talep, şikayet ve önerileri iletebilecekleri formlar ve iletişim kanalları mevcuttur. Bu formlarda ve iletişim kanallarında yer alan bölümlerin amacı dışında kullanımı, hakaret içerikli yazılar girilmesi veya reklam yapılması halinde kullanıcı hukuki sorumluluğunu kabul eder.

Firma bu sitenin kullanımıyla ilgili şartları içerir, "Kullanım Koşulları” sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Kullanıcı, bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul eder ve siteye devam eden erişimini bu şartları kesin olarak kabul ederek sürdürür.