Farklı disiplinler ve farklı tipte yapılar için ayrı ayrı yazılımlar kullanmaya son! COMOSYS ile tek bir entegre ortamda her türlü yapıyı modelleyebilir ve detaylandırabilirsiniz.

Betonarme bir ofis binası projelendirmek istiyor olabilirsiniz. Ya da bir istinat duvarını, bir çimento fabrikası için çelik bir ön ısıtıcı kulesini, betonarme veya çelik bir siloyu, ya da bir demir çelik fabrikası için sürekli döküm ünitesinin temellerini projelendirmek isteyebilirsiniz. Hiç farketmez... Bu yapıların hepsini COMOSYS ile modelleyebilir, detaylandırabilir ve imalat resimlerini oluşturabilirsiniz. Sadece üç boyutlu modelleme ve detaylandırma değil dilerseniz bu yapıların statik ve dinamik yükler etkisinde yapısal analizini de yapabilirsiniz. Üstelik bunların hepsini tek bir ortamda, program değiştirmeden yaparsınız. Entegre ortamın sağladığı avantajlardan birisi olarak farklı yazılımlar arasındaki veri alış verişinden ya da aynı yapıyı tekrar tekrar modellemekten kaynaklanan veri ve zaman kayıplarını yaşamazsınız.

 

 

COMOSYS aynı zamanda elektrik tesisatını (kablo tavaları ve rotaları, paneller, tüketiciler vs), çeşitli mekanik ekipmanları, tankları, ve sanayi tesisleri için cephe kaplamalarını modellemek, detaylandırmak ve imalat resimlerini oluşturmak için de çözümler sunar. COMOSYS, Prokon-Ekon Şirketler Grubu'nda 10 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. COMOSYS ile yüzlerce sanayi yapısı, okul ve hastane binası başarıyla projelendirilmiştir.

COMOSYS modülleri hakkında daha fazla bilgi almak için COMOSYS ürün sayfamızı ziyaret ediniz.